Najnowsze wiadomości ze świata

  1. W ostatnim czasie światem wstrząsnęły doniesienia o katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem. Prezydent Lech Kaczyński i jego małżonka Maria Kaczyńska zginęli wraz z 94 innymi osobami, w tym wieloma wysoko postawionymi politykami. Rodziny ofiar oraz cały naród żałują straty.
  2. W Stanach Zjednoczonych trwa wyścig prezydencki. Obecny prezydent Barack Obama chce utrzymać swoją pozycję na stanowisku, ale ma silną konkurencję ze strony republikanina Mitta Romney’ego. Wyborcy będą głosować 6 listopada, a oczekuje się, że decyzja będzie bardzo ciężka.

Najnowsze wiadomości ze świata: polityka, gospodarka, kultura

W świecie polityki najnowszymi wydarzeniami są m.in.: wybory prezydenckie w USA, konflikt na Bliskim Wschodzie oraz rosnące problemy gospodarcze w Chinach. Gospodarka światowa jest obecnie bardzo niestabilna. Największe problemy to: recesja w USA, kryzys finansowy w Europie oraz rosnące ceny ropy naftowej.

Kultura świata jest bardzo różnorodna. Najnowsze tendencje to: moda vintage, improved-pt.be muzyka elektroniczna oraz kino azjatyckie.

Passeggiando sulle Alpi

Najnowsze wiadomości ze świata: wydarzenia, opinie, komentarze

W środę rano na Placu Defilad w Warszawie rozpoczęła się konferencja prasowa, na której przedstawiciele rządu przekazali najnowsze informacje dotyczące sytuacji epidemicznej w kraju.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że od poniedziałku w całej Polsce obowiązywać będą nowe, bardziej restrykcyjne obostrzenia.

Trabor strona www

W związku z tym, od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-17:00 nie będzie można przebywać w parkach i na plażach.

Ponadto, od soboty 24 kwietnia do poniedziałku 3 maja br., także w godzinach 7:00-17:00, strona, http://modrzew.com.pl, będzie obowiązywał zakaz handlu i usług.

Leave a Reply

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Ich stimme der Datenschutzerklärung zu